Novinky a aktuality
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA PODZIM V NABÍDCE!

Vážení klienti, připravili jsme pro Vás první nabídku poznávacích zájezdů na letošní podzim. Na našich stránkách již nyní naleznete nabídku poznávacích zájezdů do Portugalska, Maroka, Izraele, Indie. V současné době pro Vás připravujeme nabídku poznávacích zájezdů do Dubaje, Turecka a na Severní Kypr a také se můžete těšit na nové poznávací zájezdy do exotických zemí.Těšíme se na Vás!

Více informací...
KATALOG CK TOPFLY

Vážení klienti, je nám ctí Vám představit náš nový katalog pro sezónu 2018. Katalog naleznete ke stažení na našem webu v sekci "pro klienty" nebo na odkazu níže. V případě, že si přejete katalog zaslat poštou, prosíme o zaslání kontaktní adresy na rezervace@topfly.cz . Přejeme Vám šťastný výběr dovolené.

Více informací...

Vážení klienti a obchodní partneři, Akci „NÍZKÁ ZÁLOHA“ pro velký úspěch opakujeme ještě jednou a prodlužujeme o další měsíc až do konce února 2018. Při podpisu smlouvy Vám bude účtována záloha POUZE 1500,- Kč / osoba! Nezapomeňte, že tato akce je kombinovatelná s akcí „FIRST MINUTE“, tedy slevou za včasný nákup, která u vybraných zájezdů činí až 35%!
Vážení klienti a obchodní přátelé,

Akci „NÍZKÁ ZÁLOHA“je možné využít za těchto podmínek:

-        Platí na zájezdy s datem prodeje od 01.02.2018 do 28.02.2018

-        Platí na zájezdy s datem odletu nejdříve od 01.05.2018

-         Klienti zaplatí při podpisu smlouvy zálohu pouze 1 500,- Kč / osoba

-         Doplatek do 50% ceny zájezdu je splatný do 31.03.2018

-         Doplatek do plné ceny zájezdu je splatný 1 měsíc před odletem

Přehled plateb bude rozepsán na faktuře, kterou Vám zašleme po přijetí smlouvy o zájezdu.
Akci „NÍZKÁ ZÁLOHA“ lze využít na všechny typy zájezdů z naší nabídky včetně poznávacích a akčních seniorských zájezdů!

Možnost rezervací našich zájezdů 7 dní v týdnu a online rezervační systém!

Nezapomeňte, že druhá vlna slev za včasný nákup tzv. FIRST MINUTE až do 35% je platná pouze do 28.02.18!

Všem přejeme příjemně prožité lednové dny

 

cashback
Poskytujeme zpětný bonus Creedo 10 %
Cestovní kancelář TopFly

Pokud hledáte správné tipy na dovolenou u moře, poznávací zájezdy nebo eurovíkendy v metropolích, nabízíme Vám výhodné first minute i last minute zájezdy do atraktivních destinací za velmi příjemné ceny. Vybírejte z našeho katalogu zájezdů pro sezonu 2018. Pro léto 2018 doporučujeme dovolenou v stále populárnějším Bulharsku, Turecku a na Kypru (severní i jižní část). Jako novinku pro letní dovolenou jsme si pro Vás připravili 3 nejpopulárnější řecké ostrovy: bájný Rhodos, krásnou Krétu a Zakynthos - ostrov s nejhezčími plážemi. V mimo sezónních termínech doporučujeme poznávací zájezdy nebo pobyty v Spojených Arabských Emirátech, Maroku, Portugalsku nebo v Turecku. Nově se můžete těšit na poznávací okruhy v Izraeli, Indii či na Madeiře. I v roce 2018 pokračujeme s nabídkou výhodných dotovaných zájezdů pro seniory. Nabídku seniorských zájezdů stále rozšiřujeme a v tomto roce tak můžete vybírat z těchto destinací: SAE, Izrael, Maroko, severní Kypr, Turecko a Indie. Last Minute Zájezdy jsou určeny pro zákazníky, kteří shání dovolenou na poslední chvíli, ale přesto se zaručenými kvalitami.

Kontaktní informace
TopFly s.r.o.
Vodičkova 41, palác Ligna
(vchod z pasáže Světozor)
110 00 Praha 1

mob: +420 724 380 280
mob: +420 725 884 688
tel: +420 224 152 038
fax: +420 224 152 039
© 2018 TOPFLY.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | SEO (optimalizaci stránek) provádí Effectix.com, s.r.o. | Mapa webu