Novinky a aktuality
MÁME PRO VÁS DALŠÍ NOVINKU V NABÍDCE - KRÉTA!

Milí klienti, letos jsme si pro Vás připravili další novinku v naší nabídce, kterou je řecká KRÉTA. v nabídce nyní naleznete týdenní poznávací zájezd Velký okruh Krétou s velmi pěkným a zajímavým programem. Nabídku do této destinace budeme postupně rozšiřovat i o týdenní pobytové zájezdy do hotelů kategorie 3*-5*. Těšíme se na Vás.

Více informací...
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY CK TOPFLY PRO SEZÓNU 2017

Vážení klienti, jako tomu bylo po minulé roky, i letos jsme si pro Vás připravili bohatou nabídku poznávacích zájezdů a okruhů. Pro sezónu 2017 můžete vybírat z již známých poznávacích zájezdů do destinací jako Turecko, SAE či Severní Kypr, no připravili jsme si pro Vás i poznávací zájezdy do nových destinací - Maroko a Portugalsko. V současné době pro Vás připravujeme další nové poznávací okruhy a plavby! Těšíme se na Vás na našich poznávačkách :)

Více informací...
zx: severni_kyprsx: kypr


HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA*****Destinace - Kypr - SEVERNÍ KYPR - HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA*****
HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA
HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 1HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 2HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 3HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 4HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 5HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 6HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 7HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 8HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 9HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 10HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 11HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 12HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 13HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 14HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 15HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 16HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 17HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 18HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 19HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 20HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 21HOTEL ACAPULCO RESORT CONVENTION & SPA 22
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: All Inclusive
Doprava: letecky
Odjezd z: PRAHA
Termíny:cashback
Poskytujeme zpětný bonus Creedo 10 %
Cestovní kancelář TopFly

Pokud hledáte správné tipy na dovolenou u moře, poznávací zájezdy nebo eurovíkendy v metropolích, nabízíme Vám výhodné first minute i last minute zájezdy do atraktivních destinací za velmi příjemné ceny. Vybírejte z našeho katalogu zájezdů pro sezónu 2017. Pro sezónu 2017 doporučujeme stále oblíbenější dovolenou v Bulharsku, Maroku či na Kypru nebo v stále velmi populárním Turecku a v Spojených Arabských Emirátech, které se staly hitem posledních let. Vydejte se s námi na některý z našich výhodných poznávacích okruhů nebo na eurovíkend do Istanbulu. I v roce 2017 pokračujeme s nabídkou výhodných dotovaných zájezdů pro seniory. Last Minute Zájezdy jsou určeny pro zákazníky, kteří shání dovolenou na poslední chvíli, ale přesto se zaručenými kvalitami.

Kontaktní informace
TopFly s.r.o.
Vodičkova 41, palác Ligna
(vchod z pasáže Světozor)
110 00 Praha 1

mob: +420 724 380 280
mob: +420 725 884 688
tel: +420 224 152 038
fax: +420 224 152 039
© 2017 TOPFLY.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | SEO (optimalizaci stránek) provádí Effectix.com, s.r.o. | Mapa webu