Novinky a aktuality
VALENTÝN OD CK TOPFLY!

Vážení klienti! Zarezervujte si svou dovolenou do 14.2.18 a získejte slevu 500,- Kč za každou rezervovanou osobu! Sleva se vztahuje na všechny zájezdy z nabídky CK TopFly pro rok 2018. Neváhejte a objednejte si dovolenou včas, kapacity u letních pobytových destinací se plní velmi rychle! Do konce února 2018 navíc platí druhá vlna akceFIRST MINUTE se slevou až 35%! Těšíme se na Vás a všem přejeme zamilovaného Valentýna!

Více informací...
KATALOG CK TOPFLY

Vážení klienti, je nám ctí Vám představit náš nový katalog pro sezónu 2018. Katalog naleznete ke stažení na našem webu v sekci "pro klienty" nebo na odkazu níže. V případě, že si přejete katalog zaslat poštou, prosíme o zaslání kontaktní adresy na rezervace@topfly.cz . Přejeme Vám šťastný výběr dovolené.

Více informací...
zx: sx: recko


Destinace - Řecko


object(DibiRow)#19 (6) { ["stredisko_id"]=> int(116) ["nazev"]=> string(9) "Zakynthos" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(247) "Zakynthos je nejzelenější řecký ostrov. Místní lidé mu říkají Zante. Návštěvníky okouzluje zelenomodrým mořem, nádhernou přírodou v horách a milými vesničany. Na jihu v zálivu Laganas kladou vejce na pískových plážích mořské želvy Karety obrovské." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(5) "Řecko" }
Zakynthos
Zakynthos
Zakynthos je nejzelenější řecký ostrov. Místní lidé mu říkají Zante. Návštěvníky okouzluje zelenomodrým mořem, nádhernou přírodou v horách a milými vesničany. Na jihu v zálivu Laganas kladou vejce na pískových plážích mořské želvy Karety obrovské.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#20 (6) { ["stredisko_id"]=> int(104) ["nazev"]=> string(5) "Kréta" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(310) "Kréta je ideálním místem pro skvělou dovolenou v Řecku. Ostrov Kréta jsou kilometry nádherných pláží s nejčistší vodou v Evropě, mohutné horské masívy s hlubokými roklemi, malé ostrovy a mnoho pokladů z historie některé starší více než 2000 let. Každý si zde může naplnit představy o své nejkrásnější dovolené." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(5) "Řecko" }
Kréta
Kréta
Kréta je ideálním místem pro skvělou dovolenou v Řecku. Ostrov Kréta jsou kilometry nádherných pláží s nejčistší vodou v Evropě, mohutné horské masívy s hlubokými roklemi, malé ostrovy a mnoho pokladů z historie některé starší více než 2000 let. Každý si zde může naplnit představy o své nejkrásnější dovolené.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#19 (6) { ["stredisko_id"]=> int(114) ["nazev"]=> string(6) "Rhodos" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(328) "Rhodos je svojí rozlohou, historií, přírodními a architektonickými skvosty natolik výjimečný ostrov, že dokáže uspokojit touhy jak plážového povaleče, tak i zkušeného baťůžkáře. Nekonečné pláže s tavernami a vodními atrakcemi, na kterých si můžete užívat bujarou dovolenou s přáteli, i naprostou samotu. Rhodos si najde každého." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(5) "Řecko" }
Rhodos
Rhodos
Rhodos je svojí rozlohou, historií, přírodními a architektonickými skvosty natolik výjimečný ostrov, že dokáže uspokojit touhy jak plážového povaleče, tak i zkušeného baťůžkáře. Nekonečné pláže s tavernami a vodními atrakcemi, na kterých si můžete užívat bujarou dovolenou s přáteli, i naprostou samotu. Rhodos si najde každého.

více informací o destinaci méně informací o destinacicashback
Poskytujeme zpětný bonus Creedo 10 %
Cestovní kancelář TopFly

Pokud hledáte správné tipy na dovolenou u moře, poznávací zájezdy nebo eurovíkendy v metropolích, nabízíme Vám výhodné first minute i last minute zájezdy do atraktivních destinací za velmi příjemné ceny. Vybírejte z našeho katalogu zájezdů pro sezonu 2018. Pro léto 2018 doporučujeme dovolenou v stále populárnějším Bulharsku, Turecku a na Kypru (severní i jižní část). Jako novinku pro letní dovolenou jsme si pro Vás připravili 3 nejpopulárnější řecké ostrovy: bájný Rhodos, krásnou Krétu a Zakynthos - ostrov s nejhezčími plážemi. V mimo sezónních termínech doporučujeme poznávací zájezdy nebo pobyty v Spojených Arabských Emirátech, Maroku, Portugalsku nebo v Turecku. Nově se můžete těšit na poznávací okruhy v Izraeli, Indii či na Madeiře. I v roce 2018 pokračujeme s nabídkou výhodných dotovaných zájezdů pro seniory. Nabídku seniorských zájezdů stále rozšiřujeme a v tomto roce tak můžete vybírat z těchto destinací: SAE, Izrael, Maroko, severní Kypr, Turecko a Indie. Last Minute Zájezdy jsou určeny pro zákazníky, kteří shání dovolenou na poslední chvíli, ale přesto se zaručenými kvalitami.

Kontaktní informace
TopFly s.r.o.
Vodičkova 41, palác Ligna
(vchod z pasáže Světozor)
110 00 Praha 1

mob: +420 724 380 280
mob: +420 725 884 688
tel: +420 224 152 038
fax: +420 224 152 039
© 2018 TOPFLY.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | SEO (optimalizaci stránek) provádí Effectix.com, s.r.o. | Mapa webu