Novinky a aktuality
PERLY EMIRÁTŮ S KOUPÁNÍM - AKCE NÍZKÁ ZÁLOHA!

Vážení klienti,v nabídce na podzim 2018 máme vypsaný nový poznávací zájezd do SAE - PERLY EMIRÁTŮ S KOUPÁNÍM – AKCE SENIOR 50 za akční FIRST MINUTE ceny. Jako bonus k včasným rezervacím jsme si pro Vás připravili akci „NÍZKÁ ZÁLOHA“, kdy při podpisu smlouvy stačí uhradit zálohu ve výši 1 500,- Kč / osoba! Zároveň pro Vás připravujeme novou nabídku poznávacího programu - spojení EMIRÁTŮ s OMÁNEM.

Více informací...
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY NA PODZIM V NABÍDCE!

Vážení klienti, připravili jsme pro Vás první nabídku poznávacích zájezdů na letošní podzim. Na našich stránkách již nyní naleznete nabídku poznávacích zájezdů do Portugalska, Maroka, Izraele, Indie. V současné době pro Vás připravujeme nabídku poznávacích zájezdů do Dubaje, Turecka a na Severní Kypr a také se můžete těšit na nové poznávací zájezdy do exotických zemí.Těšíme se na Vás!

Více informací...
zx: sx: turecko


Destinace - Turecko


object(DibiRow)#19 (6) { ["stredisko_id"]=> int(9) ["nazev"]=> string(8) "Istanbul" ["popis"]=> string(2116) "

Istanbul - zájezdy

Istanbul – město na rozmezí dvou kontinentů

Instanbul je město mnoha jmen, které zaujme svou bohatou minulostí a také rozlohou, jelikož je spojnicí mezi Evropským a Asijským kontinentem. Na tomto rozmezí dvou kontinentů se střetávalo po celá staletí mnoho kultur, a proto se stal Instanbul unikátním místem pro turistiku. To vše tvoří jedinečnou kombinaci evropských a orientálních vlivů, která se projevuje v architektuře i atmosféře města. Jedním z nejznámějších symbolů Istanbulu je pozoruhodná stavba Hagia Sofia, původně největší byzantská stavba přeměněna Osmany na mešitu, sloužící v současnosti jako muzeum. Za zhlédnutí ve městě stojí např. Modrá mešita nebo Baziliková cisterna. Díky kosmopolitnímu vývoji města máte příležitost poznávat křesťanské, židovské i islámské náboženské památky v těsné blízkosti. Výhled na město si můžete dopřát z Galatské věže. Na první pohled zaujmou četné mešity, které městu dodávají netypický nádech.
Jelikož je Istanbul ekonomicky silné město, není zde nouze o moderní obchodní centra ani restaurační zařízení všech typů. Pro rychlé přemístění po městě můžete využít cenově dostupnou místní dopravu.

" ["popis_kratky"]=> string(108) "ISTANBUL - město na dvou kontinentech, kosmopolitní metropole s nádechem orientu, most mezi Evropou a Asii. " ["teplota"]=> string(332) "" ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Istanbul
Istanbul
ISTANBUL - město na dvou kontinentech, kosmopolitní metropole s nádechem orientu, most mezi Evropou a Asii.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#20 (6) { ["stredisko_id"]=> int(79) ["nazev"]=> string(5) "Belek" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(279) "Leží na Turecké riviéře v okrese Serik, přibližně 30 km od města Antalya a 60 km od města Alanya. Patří k luxusním resortům Turecka. Nabízí jedny z nejkvalitnějších golfových hřišť v zemi. Bílé písečné pláže patří k nejčistším v Turecku. Jejich kvalita je oceněna modrou vlajkou." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Belek
Belek
Leží na Turecké riviéře v okrese Serik, přibližně 30 km od města Antalya a 60 km od města Alanya. Patří k luxusním resortům Turecka. Nabízí jedny z nejkvalitnějších golfových hřišť v zemi. Bílé písečné pláže patří k nejčistším v Turecku. Jejich kvalita je oceněna modrou vlajkou.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#19 (6) { ["stredisko_id"]=> int(78) ["nazev"]=> string(4) "Side" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(286) "Zřícený helénský přístav Side, v jehož oblasti se nacházejí nádherné pláže plné zlatavého písku, které ocení nejen rodiny s dětmi. Side je velkou koncentrací zachovalých antických památek. Jedněmi z nejznámějších a nejkrásnějších míst v Side jsou pozůstatky Apollónova chrámu a divadlo." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Side
Side
Zřícený helénský přístav Side, v jehož oblasti se nacházejí nádherné pláže plné zlatavého písku, které ocení nejen rodiny s dětmi. Side je velkou koncentrací zachovalých antických památek. Jedněmi z nejznámějších a nejkrásnějších míst v Side jsou pozůstatky Apollónova chrámu a divadlo.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#20 (6) { ["stredisko_id"]=> int(77) ["nazev"]=> string(6) "Alanya" ["popis"]=> string(17909) "

 

" ["popis_kratky"]=> string(296) "Turistické město Alanye se nachází na východní části Turecké riviéry asi 130 km východně od Antalye. Je to bývalé město pirátů. Svým tvarem připomíná motýla s rozprostřenými křídly a často se nazývá také městem s "tyrkysovým pobřežím". Alanya je dnes jedním z nejnavštěvovanějších míst v Turecku." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Alanya
Alanya
Turistické město Alanye se nachází na východní části Turecké riviéry asi 130 km východně od Antalye. Je to bývalé město pirátů. Svým tvarem připomíná motýla s rozprostřenými křídly a často se nazývá také městem s "tyrkysovým pobřežím". Alanya je dnes jedním z nejnavštěvovanějších míst v Turecku.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#19 (6) { ["stredisko_id"]=> int(76) ["nazev"]=> string(7) "Antalya" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(413) "Antalya, dříve známá jako Adalia, je město a přístav nacházející se na tureckém pobřeží Středozemního moře, na Turecké Riviéře. Město je centrem a sídlem stejnojmenné provincie s turistickým letoviskem, nachází se zde mezinárodní letiště. Díky unikátní kombinaci historických památek a příjemného středomořského pobřeží je Antalya ideálním turistickým letoviskem, často nazývaným jako „centrum tureckého turismu“." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Antalya
Antalya
Antalya, dříve známá jako Adalia, je město a přístav nacházející se na tureckém pobřeží Středozemního moře, na Turecké Riviéře. Město je centrem a sídlem stejnojmenné provincie s turistickým letoviskem, nachází se zde mezinárodní letiště. Díky unikátní kombinaci historických památek a příjemného středomořského pobřeží je Antalya ideálním turistickým letoviskem, často nazývaným jako „centrum tureckého turismu“.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#20 (6) { ["stredisko_id"]=> int(80) ["nazev"]=> string(5) "Kemer" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(305) "Je přímořské letovisko a provincie v zálivu Antalye na pobřeží Středozemního moře v Turecku, 40 km na západ od města Antalya a 53 km na východ od pohoří Taurus. Je zde typické středomořské teplé a suché počasí a teplé moře. Jednou z hlavních atrakcí Kemeru jsou jeho přírodní krásy, moře, hory a borovice." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Kemer
Kemer
Je přímořské letovisko a provincie v zálivu Antalye na pobřeží Středozemního moře v Turecku, 40 km na západ od města Antalya a 53 km na východ od pohoří Taurus. Je zde typické středomořské teplé a suché počasí a teplé moře. Jednou z hlavních atrakcí Kemeru jsou jeho přírodní krásy, moře, hory a borovice.

více informací o destinaci méně informací o destinacicashback
Poskytujeme zpětný bonus Creedo 10 %
Cestovní kancelář TopFly

Pokud hledáte správné tipy na dovolenou u moře, poznávací zájezdy nebo eurovíkendy v metropolích, nabízíme Vám výhodné first minute i last minute zájezdy do atraktivních destinací za velmi příjemné ceny. Vybírejte z našeho katalogu zájezdů pro sezonu 2018. Pro léto 2018 doporučujeme dovolenou v stále populárnějším Bulharsku, Turecku a na Kypru (severní i jižní část). Jako novinku pro letní dovolenou jsme si pro Vás připravili 3 nejpopulárnější řecké ostrovy: bájný Rhodos, krásnou Krétu a Zakynthos - ostrov s nejhezčími plážemi. V mimo sezónních termínech doporučujeme poznávací zájezdy nebo pobyty v Spojených Arabských Emirátech, Maroku, Portugalsku nebo v Turecku. Nově se můžete těšit na poznávací okruhy v Izraeli, Indii či na Madeiře. I v roce 2018 pokračujeme s nabídkou výhodných dotovaných zájezdů pro seniory. Nabídku seniorských zájezdů stále rozšiřujeme a v tomto roce tak můžete vybírat z těchto destinací: SAE, Izrael, Maroko, severní Kypr, Turecko a Indie. Last Minute Zájezdy jsou určeny pro zákazníky, kteří shání dovolenou na poslední chvíli, ale přesto se zaručenými kvalitami.

Kontaktní informace
TopFly s.r.o.
Vodičkova 41, palác Ligna
(vchod z pasáže Světozor)
110 00 Praha 1

mob: +420 724 380 280
mob: +420 725 884 688
tel: +420 224 152 038
fax: +420 224 152 039
© 2018 TOPFLY.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | SEO (optimalizaci stránek) provádí Effectix.com, s.r.o. | Mapa webu