800 773 773 (volejte zdarma)

O nás

Vážení a milí klienti, děkujeme, že jste zavítali na naše stránky a tímto nám dovolte, abychom krátce představili naší cestovní kancelář.

Naše cestovní kancelář byla založena v roce 2010 pouze českými majiteli a tým spolupracovníků tvoří zkušení odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu a rádi Vám pomohou s výběrem Vaší bezstarostné dovolené.

Na českém trhu cestovních kanceláří úspěšně působíme již osmou sezónu a dnes máme renomé a mnoho zkušeností z oblasti cestovního ruchu. Postupně jsme rozšiřovali portfolio destinací i druhů našich zájezdů. Naši klienti mají tak dnes širokou volbu při výběru zájezdu.

Pokud hledáte správné tipy na dovolenou u moře, poznávací zájezdy nebo eurovíkendy v metropolích, nabízíme Vám výhodné first minute i last minute zájezdy do atraktivních destinací za velmi příjemné ceny. Vybírejte z našeho katalogu zájezdů pro sezonu 2018. Pro léto 2018 doporučujeme dovolenou v stále populárnějším Bulharsku, Turecku a na Kypru (severní i jižní část). Jako novinku pro letní dovolenou jsme si pro Vás připravili 3 nejpopulárnější řecké ostrovy: bájný Rhodos, krásnou Krétu a Zakynthos - ostrov s nejhezčími plážemi. V mimo sezónních termínech doporučujeme poznávací zájezdy nebo pobyty v Spojených Arabských Emirátech, Maroku, Portugalsku nebo v Turecku. Nově se můžete těšit na poznávací okruhy v Izraeli, Indii či na Madeiře. I v roce 2018 pokračujeme s nabídkou výhodných dotovaných zájezdů pro seniory. Nabídku seniorských zájezdů stále rozšiřujeme a v tomto roce tak můžete vybírat z těchto destinací: SAE, Izrael, Maroko, severní Kypr, Turecko a Indie. Last Minute Zájezdy jsou určeny pro zákazníky, kteří shání dovolenou na poslední chvíli, ale přesto se zaručenými kvalitami.

S případnými otázkami jsme Vám kdykoliv ochotni pomoci a poradit na naší HOTLINE LINCE 724 380 280.

Na závěr bychom Vám chtěli popřát šťastnou volbu Vašeho zájezdu a mnoho zajímavých zážitků s naší cestovní kanceláří nejen v roce 2018.

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
ok