O nás

Vážení a milí klienti, děkujeme, že jste zavítali na naše stránky a tímto nám dovolte, abychom krátce představili naší cestovní agenturu.

Společnost TopFly byla založena v roce 2010 pouze českými majiteli a tým spolupracovníků tvoří zkušení odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu a rádi Vám pomohou s výběrem Vaší bezstarostné dovolené.

Na českém trhu cestovního ruchu úspěšně působíme již devátou sezónu a dnes máme renomé a mnoho zkušeností z této oblasti. Postupně jsme rozšiřovali portfolio destinací i druhů našich zájezdů. Naši klienti mají tak dnes širokou volbu při výběru zájezdu.

Pokud hledáte správné tipy na dovolenou u moře, poznávací zájezdy nebo eurovíkendy v metropolích, nabízíme Vám výhodné first minute i last minute zájezdy do atraktivních destinací za velmi příjemné ceny. Vybírejte z katalogu zájezdů pro sezonu 2019. Pro léto 2019 doporučujeme dovolenou v stále populárnějším Bulharsku, Turecku a na Kypru (severní část). Jako novinku pro letní dovolenou jsme si pro Vás připravili Egypt, Tunisko a 2 nejpopulárnější řecké ostrovy: bájný Rhodos a Zakynthos - ostrov s nejhezčími plážemi. V mimo sezónních termínech doporučujeme poznávací zájezdy nebo pobyty v Spojených Arabských Emirátech, Maroku, Portugalsku nebo v Turecku. Nově se můžete těšit na poznávací okruhy: kombinace Izrael-Jordánsko, okruh Srí Lankou či pobytově-poznávací zájezd na Kubě (Havana-Varadero). I v roce 2019 pokračujeme s nabídkou výhodných dotovaných zájezdů pro seniory. Nabídku seniorských zájezdů stále rozšiřujeme a v tomto roce tak můžete vybírat z těchto destinací: SAE, Izrael, Maroko, severní Kypr, Turecko, Indie, Srí Lanka, Kuba či jižní Afrika. Last Minute Zájezdy jsou určeny pro zákazníky, kteří shání dovolenou na poslední chvíli, ale přesto se zaručenými kvalitami.

S případnými otázkami jsme Vám kdykoliv ochotni pomoci a poradit na naší HOTLINE LINCE 724 380 280.

Na závěr bychom Vám chtěli popřát šťastnou volbu Vašeho zájezdu a mnoho zajímavých zážitků s naší cestovní agenturou nejen v roce 2019.

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
ok