Tuto dovolenou si právě prohlíží 5 cestovatelů.

ALOFT ME´AISAM DUBAI ****

1.5. - 8.5.2019
Praha
Snídaně

Fotografie

Poloha

Nově vybudovaný hotel ze skupiny Mariott hotelů v moderním stylu se nachází v části Dubaje zvané Production City. Známá čtvrť Dubai Marina s obchody, restauracemi i pěknou pláží Marina Jumeirah beach se nachází cca 10 km od hotelu. Další vyhledávaná pláž Kite Beach je od hotelu cca 14 km. Centrum Dubaje „Downtown“ je vzdáleno necelých 20 km od hotelu. Tento hotel zaujme moc pěknými moderními prostory, doporučujeme pro páry a obchodní cestující.

Vybavení Hotelu

Hosté mají k dispozici recepci se směnárnou, služby čištění a praní oděvů, restauraci, stylový lounge bar W XYZ bar (lounge hudba, signature koktejly) a snackovou restauraci a kavárnu, internetový koutek, kulečník, fitness a venkovní bazén s opalovací terasou. Hotel zajišťuje i další služby na vyžádaní, za poplatek i shuttle transfer do centra města nebo na pláž. Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu.

Vybavení pokoje

Hotel poskytuje ubytování v dizajnově navržených dvoulůžkových pokojích (bez možnosti přistýlky), které disponují sociálním zařízením (koupelna se sprchou a toaletou, fén), satelitní TV, pracovním stolem, bezplatným vysokorychlostním Wi-Fi připojením k internetu, klimatizací, trezorem, žehličkou s žehlícím prknem, setem na přípravu kávy a čaje a minibarem (za poplatek).
Dítě ve věku 0-11,99 je ubytováno bez nároku na pevné lůžko nebo přistýlku.

Pláž & plážový servis

Nejbližší pláž, která se u hotelu nachází je Marina Jumeriah Beach, která je vzdálená cca 10 km od hotelu. Další vyhledávaná pláž Kite Beach je od hotelu cca 14 km. Plážový servis – lehátka a slunečníky mohou klienti využívat za poplatek. Cesta na pláž taxíkem trvá zhruba 20-30 min.

Stravování

Snídaně – formou švédských stolů.

Poznámka

Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky.
- V případě, že dítě do 18ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
- Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE a v pasu nesmí být razítko Izraele.
- S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel - min. 3 USD pokoj/noc, 4* hotel - min. 4,5 USD pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex - min. 5,5 USD pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu. K všem cenám a poplatkům se počítá navíc DPH ve výši 5%.

od 17 680 Kč
First Minute
22 780 Kč
1.5. - 8.5.2019, Snídaně, Praha
1.5. - 8.5.2019, Snídaně, Praha
8.5. - 15.5.2019, Snídaně, Praha
Počet osob
Pro zadaný počet osob se vždy rezervuje jeden pokoj.
Cena zahrnuje
- Leteckou dopravu Praha – Dubaj – Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu se snídaní – Česká asistence na telefonu
- Pojištění proti úpadku CK
Cena nezahrnuje
- Rozšířené Top cestovní pojištění vč. storna zájezdu
- S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel – min. 3 USD pokoj/noc, 4* hotel – min. 4,5 USD pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex – min. 5,5 USD pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu. K všem cenám a poplatkům se počítá navíc DPH ve výši 5%.
Pořadatelem zájezdu je CK FlyDovolená
Proč vyrazit s TopFly.cz?
Pojištění od ověřené společnosti
Nonstop zákaznická podpora
Zarezervujte si parkování na letišti v Praze za zvýhodněné ceny! Rychle a komfortně přímo k terminálu.
Bezpečné pojištění, které slouží lidem
Máte otázku?
Nebojte se nám zavolat, rádi vám vyhovíme a pomůžeme vybrat tu správnou dovolenou snů.
224 152 038
Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
ok