Tuto dovolenou si právě prohlíží 4 cestovatelé.

THE VILLAGE AT THE COVE ROTANA HOTEL *****

16.8. - 23.8.2020
Praha
All inclusive

Fotografie

Poloha

Tento nový hotel se nachází ve zcela nové části areálu luxusního resortu The Cove Rotana. Byl postaven v klasickém arabském stylu a leží na jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Emirátu Ras Al Khaimah. Centrum města Ras Al Khaimah je vzdáleno pouhých 10 minut, 12 km od hotelu se nachází golfová hřiště Tower Links a Al Hamra a cca 11 km oblíbený vodní park Ice Land. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu do vybraných obchodních center nedalekého města Ras Al Khaimah, doprava do vybraných obchodních center Dubaje je za poplatek. Letiště Sharjah je vzdáleno cca 80 km, letiště v Dubaji cca 95 km. Letiště Sharjah je vzdáleno cca 80 km, letiště v Dubaji cca 95 km. Hotel je ideální volbou pro rodiny s dětmi, které ocení vodní skluzavky a uspokojí rovněž i náročné klienty.

Vybavení Hotelu

Elegantní a prostorná vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, Wi-Fi připojení v hotelovém areálu zdarma, hlavní restaurace, 4 bary, venkovní bazén, venkovní bazén se skluzavkami a tobogány, dětský bazén (u všech lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub pro děti, sauna, fitness, plážový volejbal. Za poplatek wellness centrum, masáže, hlídání dětí, potápění, půjčovna aut, vodní sporty na pláži, kosmetický salón, kadeřnictví, obchůdky.

Vybavení pokoje

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s označením „village classic“ a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem, setem pro přípravu kávy a čaje. Tyto pokoje jsou umístěny v horní části areálu. Na vyžádání jsou k dispozici typy pokojů village s balkonem, rodinné pokoje a rodinné pokoje premium.

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází u jedné z nejkrásnějších písečných pláží v Ras Al Khaimah. Tato pláž dosahuje délky 600 m, je pokryta jemným pískem a vstup do moře je pozvolný. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma, bar na pláži za poplatek. Areál hotelu je od pláže oddělen lagunou, podél které vede příjemná, cca 500 m dlouhá cesta. Doprava po rozlehlém hotelovém areálu a na pláž je zajištěna elektrickými vozíky.

Stravování

ALL INCLUSIVE nebo ULTRA ALL INCLUSIVE.

Poznámka

- Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
- Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK
- Na základě poptávky Vám rádi připravíme pobyty v jakýkoliv odletový den a na libovolný počet nocí
- S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel - min. 10 dirhamů pokoj/noc, 4* hotel - min. 15 dirhamů pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex - min. 20 dirhamů pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
- Rozsah poskytovaných služeb zdarma a za poplatek se může lišit formou stravovaní.
- V případě, že dítě do 18 ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18 ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
- Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE a v pasu nesmí být razítko Izraele.
- Hotel může požadovat před ubytovaným od klientu složeni vratné kauce v hotovosti či formou autorizace kreditní karty.

od 22 980 Kč
First Minute
28 580 Kč
16.8. - 23.8.2020, All inclusive, Praha
16.8. - 23.8.2020, All inclusive, Praha
23.8. - 30.8.2020, All inclusive, Praha
Počet osob
Pro zadaný počet osob se vždy rezervuje jeden pokoj.
Cena zahrnuje
- Leteckou dopravu Praha – Sharjah – Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou/vybranou formou stravování – Česká asistence na telefonu
- Pojištění proti úpadku CK
Cena nezahrnuje
- Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu – S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel – min. 10 dirhamů pokoj/noc, 4* hotel – min. 15 dirhamů pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex – min. 20 dirhamů pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
Pořadatelem zájezdu je CK FlyDovolená
Proč vyrazit s TopFly.cz?
Pojištění od ověřené společnosti
Nonstop zákaznická podpora
Zarezervujte si parkování na letišti v Praze za zvýhodněné ceny! Rychle a komfortně přímo k terminálu.
Bezpečné pojištění, které slouží lidem
Máte otázku?
Nebojte se nám zavolat, rádi vám vyhovíme a pomůžeme vybrat tu správnou dovolenou snů.
224 152 038
Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
ok